CKiS_grant NCK

  • 09.02.2021, 11:00
  • Źródło: CKiS Tczew
CKiS_grant NCK

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zostało beneficjentem programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021. W procesie naboru do NCK wpłynęły 232 wnioski, natomiast dofinansowanie otrzymało zaledwie 50 instytucji.

CKIS otrzymało 8.000 zł, czyli maksymalną kwotę dofinansowania przewidzianą w I etapie.

 

Program beneficjentów zakłada powołanie do życia Centrum Inicjatyw Twórczych.

Jest to przedsięwzięcie skierowane do mieszkańców Tczewa, zainteresowanych rozwojem kulturalno-społecznym w mieście: ludzi aktywnych, wolontariuszy, animatorów, organizacji pozarządowych oraz nieformalnych grup, nieposiadających przestrzeni do kreatywnego działania, a także tych, którzy dotąd nie mieli okazji uczestniczyć w kulturze. Celem zadania jest aktywizacja społeczności lokalnych i stworzenie warunków do rozwoju potencjału twórczego tkwiącego w mieszkańcach w każdym wieku.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe