Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka ONLINE

  • 20.01.2021, 15:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka ONLINE

Podziel się:

Oceń:

Święto dziadków rokrocznie przypada w drugiej połowie stycznia - dokładnie 21 stycznia jest Dzień Babci, a zaledwie dzień później, czyli 22 stycznia wypada Dzień Dziadka. W związku z tym Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka!

W ramach Konkursu uczestnik musi pokolorować przygotowaną przez organizatorów kolorowankę (jest ona do pobrania na stronie internetowej www.ckis.tczew.pl w zakładce Repertuar/Konkurs plastyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka - ) oraz samodzielne uzupełnić ją portretem Babci lub Dziadka (do wyboru). Dodatkowo każdy z uczestników musi wpisać informacje dotyczące swoich dziadków, czyli uzupełnić przygotowaną część opisową kolorowanki.

 

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z klas 1-3.

 

Konkurs odbywa się na Facebooku. Zdjęcie wykonanej pracy z informacją o jej autorze (należy podać imię i wiek dziecka) należy umieścić pod postem na Facebooku informującym o Konkursie. Na zdjęcia prac plastycznych CKiS czeka do 24 stycznia 2021r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 28 stycznia, a informacja o wszystkich nagrodzonych pojawi się na Facebookowym profilu CKiS. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

 

Przygotuj piękną laurkę i złóż życzenia ukochanym DZIADKOM w sieci!

 

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe