Trwa remont świetlicy w Gogolewie

  • 18.11.2020, 13:00
  • Źródło: Gmina Gniew
Trwa remont świetlicy w Gogolewie

Podziel się:

Oceń:

Maciej Czarnecki Burmistrz Miasta i Gminy Gniew sprawdził jak postępują prace przy przebudowie, kompleksowym remoncie i termomodernizacji świetlicy wiejskiej w Gogolewie. Inwestycja opiewająca na 142 000 zł zrealizowana ma zostać do końca listopada tego roku. Zobaczcie sami postęp robót budowlanych wewnątrz budynku.

Remont świetlicy wiejskiej w Gogolewie przeprowadza firma PPU DUKA Joanna Marciniak z Gdańska. Remont obiektu jest możliwy dzięki zdobytemu przez gminę Gniew dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura kultury, w wysokości 110 000 złotych.

 

W ramach gogolewskiego projektu pn. Świetlica wiejska jako mały dom kultury zaplanowano remont świetlicy wraz z pomieszczeniami przynależnymi, o łącznej powierzchni 180 m2. Zakres prac obejmuje: wymianę podłóg, naprawę oraz odnowienie powłok malarskich ścian i sufitów, wymianę oświetlenia na LED, wykonanie tynku mozaikowego w świetlicy oraz na ciągach komunikacyjnych, wymianę wewnętrznej stolarki drzwiowej (10 szt.), remont pomieszczeń WC z wymianą urządzeń sanitarnych, remont schodów wewnętrznych i zewnętrznych, remont sceny. W ramach zadania przewiduje się również prace termomodernizacyjne 2 ścian świetlicy o powierzchni około 90 m2. Projekt obejmuje również wyposażenie kuchni oraz zakup kurtyny scenicznej i systemu nagłaśniającego.

Źródło: Gmina Gniew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe