Centrum Kultury i Sztuki zamknięte dla publiczności od 7 listopada

  • 06.11.2020, 13:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Centrum Kultury i Sztuki zamknięte dla publiczności od 7 listopada

Podziel się:

Oceń:

W związku z działaniami, mającymi powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, decyzją Premiera, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie od 7 do 29 listopada zostaje zamknięte dla publiczności.

Nowe zasady bezpieczeństwa oznaczają niestety, że nie odbędą się planowane w listopadzie wydarzenia artystyczne:

· 6 listopada - koncert zespołu Blue Willmingtons zostaje przeniesiony na 2021 rok. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. Bilety zachowują ważność.

· 7 listopada - Okno na kulturę #7 – koncert ZAGI zostaje odwołany.

· 8 listopada - Kabaret PARANIENORMALNI z premierowym programem „BEZ ZNIECZULENIA” zostaje przeniesiony na 2021 rok. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. Bilety zachowują ważność.

· 11 listopada - Polska pieśnią malowana – koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostaje odwołany.

· 15 listopada - Poranek Filmowy – projekcja filmu „Klara Muu!” zostaje odwołany.

· 22 listopada – spektakl „Ptak” zostaje odwołany.

· 25 listopada – spektakl „Polskie rymowanki albo ceremonie” zostaje odwołany.

 

Zwrot biletów będzie możliwy po ogłoszeniu nowych terminów wydarzeń artystycznych.

 

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:

· Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl

· Osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: [email protected] W mailu proszę także podać imię i nazwisko, numer konta bankowego, na które zostanie dokonany zwrot.

 

Warsztaty artystyczne zarówno grupowe, jak i indywidualne zostają również zawieszone do 29 listopada. Opłaty za miesiąc listopad nie będą pobierane. Osoby, które wykupiły karnety na warsztaty na listopad, proszone są o kontakt z Anną Kruszyńską, tel. 535-263-757, e-mail: akruszyń[email protected] w celu ustalenia zwrotu środków.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe