Gratulacje od Wójta Gminy Tczew

  • 28.09.2020, 16:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Gratulacje od Wójta Gminy Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kto czyta żyje wielokrotnie… z całą pewnością pan Stefan Borowski mieszkaniec Swarożyna przeżył wiele niezapomnianych historii i ciekawych przygód ponieważ od lat jest stałym użytkownikiem naszej Gminnej Biblioteki Publicznej w Swarożynie, który wypożyczył rekordową liczbę pozycji książkowych.

 Z tej okazji wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak wraz z Dyrektorem Biblioteki Joanną Sopata zaprosili zasłużonego Czytelnika do siedziby Biblioteki aby powinszować zacnego rekordu oraz przekazać życzenia zdrowia, pomyślności i przeczytania jeszcze wielu kolejnych mądrych i ciekawych książek. Niech bogactwo przeżyć i emocji w towarzystwie ulubionych bohaterów literackich wciąż trwa!

Warto brać przykład z pana Stefana i czytać, czytać, czytać - bo książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji.

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe