Będzie bezpieczniej i wygodniej!

  • 25.09.2020, 12:30
  • Jacek Trzosowski
Będzie bezpieczniej i wygodniej!

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczęły się prace modernizacyjne na drogach powiatowych w Gminie Pelplin. Inwestycją, która uzyskała dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, objęte zostały następujące odcinki dróg: 2718G Klonówka – Pelplin, 2810G Gręblin – granica z Gminą Subkowy, 2716G Rajkowy – w kierunku Rudna.

Prace polegają przede wszystkim na położeniu dywaników asfaltowych typu „slurry seal” oraz profilowaniu poboczy. Gmina Pelplin jest partnerem Powiatu Tczewskiego i współfinansuje inwestycje realizowane w gm. Pelplin.

W czwartek, 17 września po pierwszych pracach na odcinku Klonówka – Pelplin, rozpoczęto prace w samych Rajkowach. Roboty inwestycyjne prowadzone były pod czujnym okiem burmistrza miasta i gminy Pelplin Mirosława Chyły oraz wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Pelplinie i zarazem sołtysa Rajków Zdzisława Kamienieckiego. Panowie przyglądali się również aktualnemu stanowi dróg na terenie gminy.

Jacek Trzosowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe