Gra Miejska „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”

  • 22.09.2020, 17:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Gra Miejska „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”

Podziel się:

Oceń:

WEJDŹ DO GRY I ODKRYJ TCZEW! Rusza „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”

CKIS zaprasza do udziału w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, jaką jest Gra Miejska „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”. Poprzednia edycja cieszyła się zainteresowaniem, więc postanowili stworzyć kolejne zadania związane z naszym miastem.


Głównym zadaniem uczestników Gry jest przejście trasy, składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem oraz miejsc ważnych na mapie miasta.


Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemierzając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania.

Gra Miejska jest grą terenową, więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz… telefon komórkowy, który przyda się do robienia zdjęć potrzebnych do zaliczenia zadań.

 

DLA KOGO GRA?

W Grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też organizatorzy zapraszają młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania naszego miasta od zupełnie innej strony.

 

ZGŁOSZENIA

Rejestracja uczestników odbywa się tylko poprzez formularz:

https://forms.gle/gHbRsB4Z7eMyWwGS6

 

Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w Grze.

UWAGA - Ilość uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia można przesyłać do 24 września włącznie.

W Grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Grze z rodzicem/opiekunem prawnym.

 

START GRY

Gra rozpoczyna się 26 września o godz. 12.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Centrum Kultury i Sztuki. Na wykonanie zadań są 24 godziny! Zakończenie Gry nastąpi w samo południe – 27 września – też w Centrum Kultury i Sztuki.

Zaczynamy! Czas start…


BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!

Gra Miejska organizowana jest z ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 dlatego też należy, przed zgłoszeniem się do zabawy, zapoznać się z regulaminem GRY.

 

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe