Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew"

  • 06.08.2020, 11:01
  • Źródło: CKiS Tczew
Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew"

Podziel się:

Oceń:

RUSZA NOWY PROJEKT GRUPY „DZIAŁAMY Z PASJĄ” I CENTRUM KULTURY I SZTUKI! WEJDŹ DO GRY I ODKRYJ TCZEW!

Drodzy mieszkańcy!

Tczewskie Centrum Kultury i Sztuki serdecznie Was zaprasza do udziału w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, jaką jest gra miejska „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew”.

 

Głównym zadaniem uczestników gry jest przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem, oraz miejsc ważnych na mapie miasta.

Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemieszczając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania. Zadania są różne - kreatywne, logiczne, związane z lokalną historią.

 

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe