#MuzycznaScena 2020 za nami!

  • 30.07.2020, 09:50
  • Źródło: Gmina Tczew
#MuzycznaScena 2020 za nami!

Podziel się:

Oceń:

Letnie koncerty dotarły do 60 tysięcy użytkowników, wywołały ok 2000 reakcji w postaci wysłanych komentarzy oraz klikniętych reakcji. Zliczając ilość wyświetlonych minut, jedna osoba oglądałaby tczewskie koncerty przez prawie 13 dni! DZIĘKUJEMY! ☀

„Muzyczna Scena – to nasza nowa propozycja kulturalna w dobie panującej pandemii koronawirusa. Dostosowujemy nasze działania do obecnej sytuacji, i wykorzystujemy nowe technologie do propagowania naszych, w tym przypadku, kulturalnych działań. Nowa rzeczywistość stała się też okazją do nawiązania nowych kontaktów i podejmowania nowych wyzwań.” – mówi Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak – „W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt, w tym Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie – mamy nadzieję, że jest to początek naszej szeroko zakrojonej współpracy” – podsumował Wójt.

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe