Koncert online / Pięknych głosów czar

  • 09.07.2020, 11:34
  • Źródło: CKiS w Tczewie
Koncert online / Pięknych głosów czar

Podziel się:

Oceń:

Orkiestra Kameralna Progress oraz Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie serdecznie zapraszają na retransmisję koncertu, zarejestrowanego w sali widowiskowej CKiS w Tczewie bez udziału publiczności.

KONCERT Pięknych głosów czar” ONLINE zostanie udostępniony 17 lipca 2020 o godzinie 17:00 na kanale YouTube Orkiestry Kameralnej Progress oraz w serwisie Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

 

#ProgressWracaDoGry #TczewskaKulturaOnline #ArtystyczneZagłębie

#KoncertOnline

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze arie operowe i operetkowe w wykonaniu zespołu Bellcant (Karolina Sołomin, Magdalena Chmielecka, Barbara Lewicka) z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Progress .

Nie zabraknie również muzyki filmowej. Wyjątkowy zespół trzech sopranistek zaprezentuje się w popisowych, wirtuozowskich ariach, które poruszają melomanów na całym świecie. Usłyszymy m.in.: słynne „Kto me usta całuje ten śni”, „Przetańczyć całą noc”, czy też ponadczasowe „I feel pretty” z musicalu „West side story”.

Na koncerty z publicznością w formule znanej z przeszłości, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Epidemia, która na długie tygodnie pozbawiła orkiestrę możliwości bezpośredniego spotkania z publicznością, skłoniła nas do przedefiniowania wielu aspektów koncertowej tradycji. Również tym razem orkiestra w kameralnym składzie rozmieszczona będzie na scenie z zachowaniem wymaganego dystansu, a melomani zasiądą do słuchania we własnych fotelach – taki właśnie będzie nasz kolejny koncert. Do zobaczenia w sieci!”

zaprasza

Szymon Morus

dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Progress.

WYKONAWCY:

Bellcanti – opera girls

Jakub Ostrowski – fortepian

Orkiestra Kameralna Progress

Szymon Morus – dyrygent

 

Koncert online dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia

organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa

narodowego.

 

Źródło: CKiS w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe