Motocykliści pożegnali 23-letniego Jakuba. Motocyklista zginął w wypadku na alei Solidarności w Tczewie

  • 03.07.2020, 14:05
  • Jacek Trzosowski
Motocykliści pożegnali 23-letniego Jakuba. Motocyklista zginął w wypadku na alei Solidarności w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Pod koniec czerwca odbył się pogrzeb 23-letniego Jakuba, który zginął w wypadku w Tczewie. W ostatniej drodze towarzyszyli mu m.in. przyjaciele z grupy Moto Kociewie STG, którzy utworzyli przed kościołem szpaler oraz odprowadzili kondukt na cmentarz przy rykach silnika, które tak pokochał Jakub.
- Chyba nie ma nic gorszego niż chować własne dzieci – mówi motocyklista Wojciech Nadolski. – Motocykliści w licznym gronie z białymi różami pożegnali Kubę kolumną motocykli prowadząc karawan na cmentarz.
Na cmentarzu tworząc szpaler z motocykli, gasiliśmy silniki maszyn kiedy mijała nas trumna z Kubą tworząc absolutną cisze kiedy trumna była na miejscu pochówku.
Kiedy trumna z naszym kolegą była opuszczana, wszyscy ostatni raz uruchomili silniki na pożegnanie i jednocześnie na komendę wszyscy je zgasili. Łzy wzruszenia były w oczach wszystkich. Z wyrazami ogromnego współczucia – mówi ze smutkiem Wojciech Nadolski z grupy Moto Kociewie STG.
Jacek Trzosowski

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe