Wybierz się na wybory i weź udział w rywalizacji!

  • 26.06.2020, 10:21
  • Źródło: Gmina Tczew
Wybierz się na wybory i weź udział w rywalizacji!

Podziel się:

Oceń:

Szanowni Mieszkańcy! Dzięki Wam Gmina Tczew może dostać nowy wóz strażacki, a także zdobyć 30 tys. złotych! Atrakcyjne nagrody przewidziane są za wysoką frekwencję podczas wyborów prezydenckich w najbliższą niedzielę 28 czerwca.

Bitwa o głosy!

OMGGS ogłasza akcję profrekwencyjną, która ma zachęcić mieszkańców metropolii, Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, do udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich. Wyścig odbędzie się w 3 kategoriach: gminy do 10 tys. mieszkańców, gminy od 10 do 30 tys. mieszkańców oraz gminy powyżej 30 tys. mieszkańców.

Gmina Tczew walczy w kategorii od 10 do 30 tys. mieszkańców! Przewidzianych jest 90 tysięcy złotych za najwyższą frekwencję. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają 30 tys. zł i sami zdecydują na co wydać pieniądze.

Jak wygrać? Wystarczy pójść na wybory.

Zwycięzcami w każdej z trzech kategorii będą samorządy, w których mieszkańcy najliczniej zagłosują w wyborach prezydenckich. Wygrane pieniądze trafią do dzielnic, osiedli i sołectw, które najlepiej zmobilizują się do głosowania.

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe