#KulturalneWyzwanie PLAKAT FILMOWY

  • 17.06.2020, 11:42
  • Źródło: CKiS w Tczewie
#KulturalneWyzwanie PLAKAT FILMOWY

Podziel się:

Oceń:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym #KulturalnymWyzwaniu PLAKAT FILMOWY.

Tym razem do wyzwania zapraszamy małych i dużych kinomanów!

Chcemy zachęcić Was do zabawy, w której wcielacie się w rolę bohaterów z plakatów filmowych. Nie ograniczamy Waszej wyobraźni. Możecie być zarówno bohaterem filmu aktorskiego, jak i animowanego.

Tematem konkursu jest odtworzenie w warunkach domowych ulubionego plakatu filmowego przez rodziny lub osoby mieszkające razem. Czekamy na twórcze podejście do realizacji plakatu, może to być zarówno plakat do filmu dla dzieci, jak i do filmu dla dorosłych. Odtworzenie plakatu powinno odbyć się w sposób kreatywny przy wykorzystaniu rekwizytów i ubrań, które mamy w domu.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden plakat.

 

Nasze #KulturalneWyzwanie odbywa się, jak zawsze, na Facebooku. Zdjęcie całej kompozycji plakatowej tj. osób ucharakteryzowanych na bohaterów filmowych oraz przedmiotów ustawionych podobnie, jak to ma miejsce na plakacie prosimy wstawić jako post przy informacji dotyczącej konkursu na stronie internetowej TCKiS.

Czas trwania konkursu - do dnia 25 czerwca 2020 r. włącznie

Źródło: CKiS w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe