Papieski Bieg Wirtualny. Weź udział w nietypowym biegu

  • 06.06.2020, 10:03
  • Wawrzyniec Mocny
Papieski Bieg Wirtualny. Weź udział w nietypowym biegu UMiG Pelplin

Podziel się:

Oceń:

GM. PELPLIN. Pelplińskie Centrum Sportu zaprasza do udziału w Papieskim Biegu Wirtualnym. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do pokonania w terminie 1.06.2020 r. - 14.06.2020 r. biegiem lub marszem Nordic Walking trasy o długości 4 kilometrów, wyznaczonej przez Organizatora oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez darmową aplikację Strava.

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie rejestracji na stronie elektronicznezapisy.pl/event/4832. W zawodach może wziąć udział każda osoba, z tym, że osoby niepełnoletnie mogą brać udział w Papieskim Biegu Wirtualnym tylko i wyłącznie za zgodą swoich rodziców bądź opiekunów prawnych. Każdy uczestnik zobowiązany jest do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie na adres [email protected] zdjęcia lub print screen biegu z aplikacji Strava.. Potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 16.06.2020 roku.

Każdy uczestnik, który spełni warunki uczestnictwa otrzyma od Organizatora upominek w postaci unikatowego BUFF-a (chusta kominowa).

 

Zapisy, szczegóły oraz regulamin - https://elektronicznezapisy.pl/event/4832

Zapraszamy !

Szczegóły na załączonym plakacie.

 

Info: UMiG Pelplin

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe