Podpalają drogie auta. Kto za tym stoi? 1000 zł NAGRODA ZA INFORMACJE

  • 06.04.2020, 16:17
  • redakcja
Podpalają drogie auta. Kto za tym stoi? 1000 zł NAGRODA ZA INFORMACJE Nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Do redakcji Gazety Tczewskiej zadzwoniła czytelniczka, która informowała o dwóch podpaleniach należących do niej i jej męża samochodów. Do pierwszego z nich doszło 30 grudnia 2019 r. Do drugiego 28 marca br. O sprawie informowaliśmy już na naszym portalu. Małżeństwo, które ucierpiało jest zdeterminowane aby ustalić sprawców. Wyznaczyli nagrodę...

Nie wiedzą kto może za tym stać. Z uwagi na podobieństwo obu przestępstw wydaje im się, że chodzi o tych samych sprawców. Do zdarzenie doszło w Sobowidzu (gm. Trąbki Wielkie, powiat gdański). Teraz wyznaczyli nagrodę .

 

- Zdecydowaliśmy się wyznaczyć nagrodę w wysokości 1 tys. Zł za informacje (potwierdzone przez policję), które wskażą podpalaczy – zapowiada czytelniczka portalu tczewska.pl. - Informacje można zgłaszać na nr alarmowy 112 lub 58/785 4330 Komisariat Policji w Trąbkach Wielkich 58/785-43-27 albo 58/682-83-97 lub poprzez policyjny e-mail: [email protected].

 

 

Nagrania z monitoringu

 

- Mamy nagrania z monitoringu, które udostępniamy mediom – mówi kobieta. - Są słabej jakości, ale być może komuś uda się rozpoznać sprawców np. po posturze albo ktoś przypomni sobie jakieś szczegóły. Za pierwszym razem w marcu podpalili dwa auta i spłonęło także nasze. W sumie spłonęły 4 samochody. Myśleliśmy, że komuś chodzi o tamtą osobę, nie o nas. Straty łącznie to ok. 200 tys. zł. Teraz, w marcu, podpalono także moje auto osobowe. Zaczęliśmy myśleć, że być może chodzi o nas. Niestety nie mamy żadnego punktu zaczepienia. Nigdy nikomu się nie naraziliśmy. Nie mamy z nikim zatargów, ani od nikogo nie pożyczaliśmy pieniędzy.

 

(tomm)

https://www.tczewska.pl/wiadomosci/18528,podpalaja-drogie-auta-kto-za-tym-stoi-pomoz-ustalic-sprawcow-zobacz-wideo

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe