Ostatnie pożegnanie Marka Bieleckiego. Zmarł muzyk pelplińskiej orkiestry

  • 03.04.2020, 09:24
  • redakcja
Ostatnie pożegnanie Marka Bieleckiego. Zmarł muzyk pelplińskiej orkiestry tczewska.pl/MOK Pelplin

Podziel się:

Oceń:

W wieku 62 lat zmarł Marek Bielecki, muzyk Pelplińskiej Orkiestry Dętej. Wiadomość o Jego śmierci przyjęliśmy z wielkim smutkiem. Odszedł zawsze uśmiechnięty, wspaniały Człowiek.

Marek Bielecki grał w Pelplińskiej Orkiestrze Dętej na saksofonie altowym od pierwszych lat działalności Orkiestry. Zmarł w sobotę 7 marca 2020 r. Razem z Nim w Orkiestrze gra Jego córka Agnieszka. Marek uczestniczył w wielu występach Orkiestry z okazji świąt państwowych, lokalnych i kościelnych oraz koncertów Orkiestry w Ośrodku Kultury. Wspólnie z pozostałymi muzykami zagrał do pierwszej płyty Orkiestry wydanej z okazji jubileuszu 5.lecia działalności we wrześniu 2012 roku, a pięć lat później zagrał na koncercie jubileuszowym z okazji 10.lecia Orkiestry. W ostatnim czasie, mimo zmagania się z chorobą wciąż przyjeżdżał do Pelplina na próby Orkiestry.

 

Będziemy pamiętać naszego muzyka i kolegę. Marku – dziękujemy! Odpoczywaj w pokoju. Dyrektor i pracownicy Ośrodka Kultury, kapelmistrz i członkowie „Pelplińskiej Orkiestry Dętej”.

 

Opr. (tomm)/MOK Pelplin

html_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kiwi
kiwi 07.04.2020, 13:23
Zegnaj "Mar" ,zawsze byles dobrym kolega, dzieki Tobie poznalem moja zone,jedyne co mam to zdjecia z orkiestry kolejowej

Pozostałe