Nagrodzono zasłużonych sportowców i trenerów [GALERIA ZDJĘĆ]

  • 05.02.2020, 12:57
  • Wawrzyniec Mocny
Nagrodzono zasłużonych sportowców i trenerów [GALERIA ZDJĘĆ] Zbigniew Mocny

Podziel się:

Oceń:

3 lutego w sali obrad Urzędu Miejskiego przy ul. 30 Stycznia 1 odbyła się uroczystość wręczenia nagród prezydenta Tczewa sportowcom oraz trenerom za osiągnięcia zdobyte w 2019 r. W informacji poniżej przedstawiamy listy nagrodzonych.

Nagrody finansowe w wysokości od 1,5 tys. zł do 2,5 tys. zł otrzymało 14 zawodników:

 

  1. Zofia Ciesielska – pięciobój nowoczesny, UKS „Dwójka”

  2. Fryderyk Pryjma - radioorientacja sportowa, orientacja sportowa, Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej

  3. Weronika Ewald – tenis ziemny, Rokitki Park

  4. Piotr Ziółek - pięciobój nowoczesny, UKS „Dwójka”

  5. Daria Górska – tenis ziemny, Park Tenisowy Olimpia Poznań

  6. Oliwia Gierszewska – piłka ręczna, MKS Sambor Tczew

  7. Aleksander Lewandowski, skoki konne przez przeszkody

  8. Natalia Wilczewska, lekkoatletyka, MKS Sambor Tczew

  9. Weronika Szlagowska, piłka siatkowa, KS Pałac Bydgoszcz

  10. Karolina Biskup – boks, KS Wisła Tczew

  11. Wiktoria Sarnowska, boks, KS Wisła Tczew

  12. Maria Kuchta, pływanie UKS „Dwójka”

  13. Paulina Neubauer, pływanie, UKS „Dwójka”

  14. Nikodem Wieczorkowski – pływanie, UKS „Dwójka”.

 

 

Wyróżnienia otrzyma 7 zawodników:

 

Julia Zys - boks, KS Wisła Tczew

Julia Lilla - boks, KS Wisła Tczew

Patrycja Borkowska - boks, KS Wisła Tczew

Wioleta Biskup - boks, KS Wisła Tczew

Maria Deptulska – radioorientacja sportowa, orientacja sportowa, Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej

Julia Kiwatrowska – piłka ręczna, MKS Sambor

Zuzanna Golicka – jeździectwo – skoki, Sopocki Klub Jeździecki.

 

 

 

 

Nagrody finansowe w wysokości 700 zł otrzyma 7 trenerów:

 

Mariusz Marut, pięciobój nowoczesny, UKS „Dwójka”, trener Zofii Ciesielskiej i Patryka Ziółka

Sergii Mykhailov – tenis ziemny, Rokitki Park, trener Weroniki Ewald

Szymon Osnowski – boks, KS Wisła Tczew, trener Karoliny Biskup i Wiolety Biskup

Damian Mielewczyk – boks, KS Wisla Tczew, trener Wiktorii Sarnowskiej

Robert Karnowski, piłka ręczna, MKS Sambor Tczew, trener Oliwii Gierszewskiej

Józef Krawczykiewicz, lekkoatletyka, MKS Sambor Tczew, trener Natalii Wilczewskiej

Rafał Górski, tenis ziemny, trener Darii Górskiej.

 

 

5 trenerów otrzyma wyróżnienia:

 

Radosław Czerniewski – boks, KS Wisła Tczew

Sławomir Malinowski – boks, KS Wisła Tczew

Damian Jewsienia - boks, KS Wisła Tczew

Artur Wierzbicki – piłka ręczna, MKS Sambor Tczew

Stefan Domienikowski – jeździectwo-skoki, Sopocki Klub Jeździecki.

 

Info: UM w Tczewie

Fot. Zbigniew Mocny

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (42)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 06.02.2020, 05:03
Zepsuty mikrofon, prowadząca z poważnymi problemami z mówieniem z powodu choroby, brak należytej oprawy, nieobecność prezydenta Pobłockiego.
Jedyny jasny punkt to przemówienie byłej juz zawodniczki UKS 2 Tczew, która została zmuszona sytuacją do zmian barw klubowych i reprezentowania innego miasta.
Kibic
Kibic 05.02.2020, 15:22
https://www.facebook.com/uks2t…

Pozostałe