Eleni wystąpiła z koncertem kolęd w Swarożynie

  • 26.01.2020, 19:02
  • Źródło: Gazeta Tczewska
Eleni wystąpiła z koncertem kolęd w Swarożynie CC

Podziel się:

Oceń:

Niedzielny wieczór zgromadził pełen kościół pw. Św. Andrzeja Boboli w Swarożynie. Z koncertem polskich kolęd wystąpiła znana piosenkarka Eleni.

Koncert odbył się po mszy św., którą wraz innymi księżmi koncelebrował ks. biskup Arkadiusz Okrój. W czasie mszyśw. zbierano kolektę na rzecz polskich misjonarzy pracujących w Kenii i Ekwadorze - na projekty służące godnemu życiu ludzki ubogich.

 

Koncert kolęd w wykonaniu Eleni, jak zapowiedział występ piosenkarki proboszcz parafii ks. dr Piotr Malinowski, to dar wdzięczności wszystkim osobom, które wpierały i wykonywały prace inwestycyjno-konserwatorskie oraz wdzięczność za wszelkie doświadczane dobro. Ks. proboszcz podziękował również biskupom: ks. Ryszardowi Kasynie i ks. Arkadiuszowi Okrojowi za możliwość posługiwania jako proboszcz w tutejszej parafii.

(IL)

Źródło: Gazeta Tczewska

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe