Ostro trenują do lutowego ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI. W ferie młodzi zawodnicy przepłyną 160 km!

  • 17.01.2020, 12:58
  • Wawrzyniec Mocny
Ostro trenują do lutowego ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI. W ferie młodzi zawodnicy przepłyną 160 km! UKS 2 Tczew

Podziel się:

Oceń:

Ferie zimowe na półmetku. Niestety bez śniegu w aurze wiosennej pogodowo przypominającej wczesne lato . Pływacy z „wyczynu” UKS 2 Tczew chcąc jak najlepiej przygotować się do prawdziwego lata i letnich Mistrzostw Polski szlifują swoją formę już teraz podczas ferii.

Dwa treningi dziennie, rano i po południu do tego poranny trening w sobotę . Mocne i bardzo regularne tempo treningowe w założeniu trenera grupy wyczynowców to około 160 km przepłyniętych podczas dwutygodniowych ferii . Zawodnicy z UKS 2 Tczew realizując takie założenia treningowe z pewnością myślą o tym, aby jak najsilniej rozpocząć nowy sezon i pokazać się z jak najlepszej strony.

Treningi pływackie grupy wyczynowej UKS 2 Tczew ściśle powiązane są z treningami na lądzie (rozciąganie ,ćwiczenia siłowe, rutyna) możemy to zaobserwować na górnym tarasie basenowym . Miejsce wydaje się mało przystosowane do tego typu ćwiczeń (innego miejsca ponoć nie ma) lecz nasi zawodnicy i kadra trenerska robią wszystko aby mocne pływanie poparte było dobrą rozgrzewką oraz rutyną po treningową.

Cały cykl przygotowań który zaczął się już teraz ,ściśle powiązany jest z rozpoczęciem ligi pływackiej która właśnie się zaczyna .Jednak forma naszych wyczynowców szlifowana jest na rozpoczynające się GP w Kozienicach.

Jest to bardzo ciekawa impreza gdyż zapoczątkowuje zawody cyklu ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI. Zawody te zaplanowane są na 29.02 – 01.03.2020 i odbywać się będą na 25 m pływalni „DELFIN” w Kozienicach. Startować w nich będą kluby z całej Polski i z zagranicy , roczniki 2006 i starsi . Naszym wyczynowcom z UKS 2 Tczew życzymy samych medalowych pozycji i trzymamy kciuki za tak wytrwałą i niesamowicie pracowitą młodzież.

 

Opr. (tomm)/UKS2 Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzic
Rodzic 02.02.2020, 02:37
Już nie trenują.
Grupa przestała istnieć, trener został przez dyrektora szkoły przesunięty na wf z polecenia prezydenta miasta.
XXL
XXL 18.01.2020, 19:24
Super dzieciaki , zawsze się zastanawiałem co je motywuje do takiej ciężkiej i mozolnej pracy? . BRAWO I SZACUNEK
Trebor
Trebor 17.01.2020, 21:23
No to robi wrażenie 160 km. Szacunek i podziw
Slim
Slim 17.01.2020, 19:09
Super . Kawał dobrej roboty . Trzymamy kciuki za UKS

Pozostałe