Armia Maksymiliana zachwyciła widownię i wprowadziła w świąteczny nastrój [GALERIA ZDJĘĆ]

  • 30.12.2019, 14:54
  • Wawrzyniec Mocny
Armia Maksymiliana zachwyciła widownię i wprowadziła w świąteczny nastrój [GALERIA ZDJĘĆ] Zbigniew Mocny

Podziel się:

Oceń:

W drugi dzień świąt - 26 grudnia Chór Armia Maksymiliana zaprosił mieszkańców Tczewa na niezwykły koncert pn. „W drodze do Betlejem”. Koncert odbył się tradycyjnie w parafii pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Gościem specjalnym była Paula Brzóska, która wcześniej zdążyła zachwycić widownię i jury 9. edycji programu „The Voice of Poland” Programu 2 TVP. Tczewianie znają ją także np. ze sceny Festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego.

Wydarzenie w kościele na os. Staszica było niezwykłe. Oczywiście nie mogło zabraknąć najsławniejszych kolęd i najbardziej lubianych pastorałek.

Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Tczewie zaprasza też na charytatywny koncert kolęd z udziałem Izabeli Trojanowskiej i dzieci z przedszkola „Muszelka”. Koncert odbędzie się 4 stycznia (sobota) o godz. 15.30. W czasie muzycznego wydarzenia odbędzie się licytacja! Wstęp na koncert jest wolny.

 

(tomm)/Fot. Z. Mocny

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (22)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe