Ścigali się podczas XXIX Ulicznego Biegu Sambora (WYNIKI)

  • 10.11.2019, 09:30
  • red.
Ścigali się podczas XXIX Ulicznego Biegu Sambora (WYNIKI)

Podziel się:

Oceń:

TCZEW W sobotę wystartował już 29. bieg ulicami Tczewa.

Start i meta umiejscowione były na Kakonce, a trasa biegła ulicami Starego Miasta, Osiedla za Parkiem, Czyżykowa. Najszybciej trasę pokonał w czasie 30:51 Mevsha Mykola z Dnipra, kolejne towarzyszący zwycięscy podczas całego biegu Sergii Rybak (Winnitsya), z wynikiem 30:56. Ostatnie miejsce na podium przypadło podobnie jak rok temu tczewianinowi Patrykowi Sowińskiemu, który przybiegł na metę z 31:12.

Najszybsza wśród kobiet była Sviatlana Sanko (Mińsk) z wynikiem 37:25. Na kolejnych miejscach przybiegły Alina Boszcu (Kijów) 37:50 oraz Aleksandra Jakimczuk (Braniewo) 38:36.

Ogólnie cały bieg ukończyło 309. Biegaczy.

Wyniki

 

Pierwsza dwudziestka

1

Mykola Mevsha (Dnipro)

00:30:51

2

Rybak Sergii (Winnitsya)

00:30:56

3

Sowiński Patryk (Tczew)

00:31:12

4

Elasari Abderrahim (Chorzów)

00:31:27

5

Głogowski Adam (Gdynia)

00:31:39

6

Sanko Alex (Mińsk)

00:32:33

7

Szymański Sebastian (Szprudowo)

00:32:42

8

Rudnik Tomasz (Pszczółki)

00:33:21

9

Jakubowski Marek (Pszczółki)

00:34:37

10

Dudziak Mateusz (Tczew)

00:34:46

11

Mikuś Marcin (Tczew)

00:34:50

12

Góralski Marcin (Gdynia)

00:35:16

13

Pijanowski Wojciech (Tczew)

00:36:06

14

Zwolski Andrzej (Bytów)

00:36:12

15

Bloch Przemysław (Czersk)

00:36:13

16

Hartuna Zenon (Piece)

00:36:31

17

Trzciński Krzysztof (Tczew)

00:36:43

18

Główczewski Grzegorz (Tczew)

00:36:47

19

Sosnowski Jarosław (Tczew)

00:37:20

20

Sanko Sviatlana (Mińsk)

00:37:25

 

Pierwsza dziesiątka kobiet

1

Sanko Sviatlana (Mińsk)

00:37:25

2

Boszcu Alina (Kijów)

00:37:50

3

Jakimczuk Aleksandra (Braniewo)

00:38:36

4

Tuwalska Elżbieta (Gdańsk)

00:39:41

5

Tuwalska Małgorzata (Gdańsk)

00:40:01

6

Grzonka Kamila (Bytonia)

00:40:11

7

Pałkowska Agnieszka (Swarożyn)

00:42:16

8

Ruchlewicz Natalia (Sztum)

00:42:17

9

Procek Daria (Śliwice)

00:42:30

10

Butowska Katarzyna (Starogard Gdański)

00:42:54

 

Kategoria mężczyźni 0-29

1

Mykola Mevsha (Dnipro)

00:30:51

2

Sowiński Patryk (Tczew)

00:31:12

3

Głogowski Adam (Gdynia)

00:31:39

4

Szymański Sebastian (Szprudowo)

00:32:42

5

Dudziak Mateusz (Tczew)

00:34:46

 

Kategoria mężczyźni 30-39

1

Rybak Sergii (Winnitsya)

00:30:56

2

Elasari Abderrahim (Chorzów)

00:31:27

3

Sanko Alex (Mińsk)

00:32:33

4

Rudnik Tomasz (Pszczółki)

00:33:21

5

Mikuś Marcin (Tczew)

00:34:50

 

Kategoria mężczyźni 40-49

1

Jakubowski Marek (Pszczółki)

00:34:37

2

Trzciński Krzysztof (Tczew)

00:36:43

3

Główczewski Grzegorz (Tczew)

00:36:47

4

Sosnowski Jarosław (Tczew)

00:37:20

5

Zogrodnik Andrzej (Lędziny)

00:38:03

 

Kategoria mężczyźni 50-59

1

Zwolski Andrzej (Bytów)

00:36:12

2

Hartuna Zenon (Piece)

00:36:31

3

Nowacki Mirosław (Starogard Gd.)

00:40:32

4

Cyron Bogumił (Śliwice)

00:41:36

5

Ćwikliński Stanisław (Rokitki)

00:41:52

 

Kategoria mężczyźni 60-69

1

Gapski Zbigniew (Starogard Gd.)

00:41:33

2

Połomski Jarosław (Gniew)

00:42:41

3

Szatkowski Józef (Grudziądz)

00:44:47

4

Ścisłowski Andrzej (Tczew)

00:45:05

5

Miszke Kazimierz (Czersk)

00:45:18

 

Kategoria mężczyźni 70+

Liban Zygfryd (Tczew)

00:46:41

Grabkowski Andrzej (Iława)

01:00:03

 

Kategoria kobiety 0-29

1

Boszcu Alina (Kijów)

00:37:50

2

Ruchlewicz Natalia (Sztum)

00:42:17

3

Malinowska Karolina (Gniew)

00:53:03

4

Filarecka Katarzyna (Tczew)

00:53:58

5

Hoppe Justyna (Śliwice)

00:54:07

 

Kategoria kobiety 30-39

1

Sanko Sviatlana (Mińsk)

00:37:25

2

Jakimczuk Aleksandra (Braniewo)

00:38:36

3

Grzonka Kamila (Bytonia)

00:40:11

4

Pałkowska Agnieszka (Swarożyn)

00:42:16

5

Procek Daria (Śliwice)

00:42:30

 

Kategoria kobiety 40-49

1

Tuwalska Elżbieta (Gdańsk)

00:39:41

2

Tuwalska Małgorzata (Gdańsk)

00:40:01

3

Piekut Anna (Tczew)

00:43:39

4

Piekarska Anna (Tczew)

00:46:01

5

Czechowska Dorota (Subkowy)

00:47:40

 

Kategoria kobiety 50+

Dubiela Halina (Tczew)

00:44:04

Pióro Maria (Tczew)

00:46:26

Fierek Bożena (Czersk)

00:47:21

Kruszyńska Barbara (Tczew)

00:49:18

Brac Grażyna (Grudziądz)

00:56:47

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe