Tłumy na koncercie Darii Zawiałow (ZDJĘCIA)

  • 08.11.2019, 22:02
  • opr (tt)
Tłumy na koncercie Darii Zawiałow (ZDJĘCIA) fot (tt)

Podziel się:

Oceń:

TCZEW Dzisiaj w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wystąpiła Daria Zawiałow.

Już na długi czas przed rozpoczęciem dzisiejszego koncertu najwierniejsi fani zajęli miejsca tuż przy scenie, aby być jak najbliżej wydarzenia. A miejsca tym razem było sporo, gdyż zamiast miejsc siedzących w pierwszych rzędach, zostawiono więcej przestrzeni na miejsca stojące.

Tuż po godzinie 20.00 rozbrzmiały pierwsze dźwięki wprowadzające w dzisiejsze wydarzenie muzyczne. Po chwili widownia entuzjastycznie zareagowała na pierwsze dźwięki kolejnego utworu. To "Szarówka". Piosenka znana również ze wzruszającego teledysku. Następnie artystka zagrała i zaśpiewała kolejny utwór z ostatniego albumu Helsinki "Hej Hej!", który jak dotąd jest największym przebojem Darii Zawiałow.

Artystka ma w dorobku łącznie dwa albumy studyjne. Wspomniane tegoroczne Helisinki oraz A kysz! z 2017 roku. Oprócz tego z powodzeniem występowała na równych konkursach i festiwalach, a także w takich programach jak Mam talent czy X-Factor.

opr (tt)

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gdzie te tłumy?
gdzie te tłumy? 09.11.2019, 12:44
ej tam, byłem i mało miejsca było dlatego wyglądało że tłumy i śledzie w beczce

Pozostałe