XXV edycja konkursu Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego

  • 24.10.2019, 12:06 (aktualizacja 24.10.2019, 12:21)
  • Wawrzyniec Mocny
XXV edycja konkursu Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego

Podziel się:

Oceń:

POMORZE. Kapituła Nagrody Bursztynowego Mieczyka ma zaszczyt zaprosić do udziału w jubileuszowej, XXV edycji Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego. Nagroda ufundowana jest przez Wojewodę Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego.

Termin składania wniosków nominacyjnych do Nagrody upływa 4 listopada 2019 r. o godzinie 12:00. Prezentacja Laureatów oraz wręczenie Nagród odbędzie się 7 grudnia 2019 roku, podczas uroczystej Gali Nagrody Bursztynowego Mieczyka w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wówczas przekonamy się czy nagrodzeni zostaną także przedstawiciele powiatu tczewskiego.

 

Wnioski muszą wpłynąć do Sekretariatu Kapituły:

a) Zostać wysłane na adres e-mail: [email protected] lub

b) Zostać dostarczone na nośniku cyfrowym do siedziby Fundacji RC.

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych al. Grunwaldzka 5 w Gdańsku.

 

Dodajmy, że nagrody są przyznawane w kategoriach:

Pomoc społeczna, ● Ochrona środowiska i edukacja ekologiczna, ● Edukacja, ● Kultura, ● Społeczeństwo obywatelskie, ● Współpraca międzynarodowa, ● Debiut roku

 

 

Opr. Urząd Marszałkowski w Gdańsku

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe