Już 2 września otwarcie Podwórka Talentów Nivea w Gniewie

  • 30.08.2019, 07:30
  • Opr. Marika Wohlert
Już 2 września otwarcie Podwórka Talentów Nivea w Gniewie

Podziel się:

Oceń:

GNIEW. Mieszkańcy gm. Gniew mają niebywałą okazję do świętowania, bo wspólnymi siłami wywalczyli jedno z Podwórek Talentów Nicea w Gniewie. Na ostatniej prostej szczęśliwie dobiegli do mety na piątym miejscu, gwarantującym budowę obiektu. Otwarcie nastąpi już 2 września br.

Nowy rok szkolny przywita gniewskie dzieci nowym placem zabaw. Choć nadal trwają pracę wykończeniowe, to radości jest co niemiara, a to za sprawą boju, w jakim wzięli udział. Jak na krzyżacki gród przystało, tu rycerzy gotowych do stoczenia bitwy nie zabrakło. Dzielnie przez kilka tygodni, dzień w dzień klikali i głosowali, by w końcu, to na ich ziemi stanęło choć jedno takie podwórko, no bo przecież sąsiedzi z Pelplina już takie mają i to dwa! Najbardziej zagorzałym kibicem i graczem był chyba Maciej Czarnecki, burmistrz gminy, który na facebook-u co dzień mobilizował siły, by te nie ustawały w klikaniu. Gdy już kurz opadł, okazało się, że jest, mamy wynik, udało się i to gniewskie dzieci będą miały taki plac. A ten zostanie im oddany już 2 września br. Gdy już wrócą z pierwszego dnia szkoły, będą mogli udać się na godz. 16, na plac przy ul. Sidorowicz, by tam zobaczyć obiekt.

Poza otwarciem placu przygotowane zostały także inne atrakcje m.in. zabawy dla dzieci, wata cukrowa oraz grillowanie z burmistrzem.

- Ten niezwykły plac zabaw powstanie przede wszystkim dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców i sympatyków Gminy Gniew. Poza aspektem rozrywkowym Podwórko Nivea posiada także walory edukacyjne – mówią przedstawiciele gminy.

Na placu zabaw dzięki nowoczesnym urządzeniom dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty, których gniewskim dzieciom nie brakuje:

- naukowa strefa zaciekawi dziecko i rozwinie wyobraźnię,

- sportowa strefa zadba o jego kondycję i właściwy rozwój,

- artystyczna strefa zbliży do siebie pokolenia – wzmagając kreatywność i pomysłowość bawi i uczy.

Opr. Marika Wohlert

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 31.08.2019, 18:29
Trzeba przyznać,ze to sukces Gniewu.
Gratulacje.
ten
ten 01.09.2019, 13:50
To tak jakby był sukces Tczewu???
SamOn
SamOn 30.08.2019, 19:37
A to będzie wśród chwastów przy ruinach nowej szkoły, którą budują już chyba z 5 lat. Dzieci będą miały w końcu nową salę!
Brawo Gniew. Uznanie dla pracowników gminy.
zabawa
zabawa 31.08.2019, 16:15
Tobie coś się pomieszało. Szkoła przy ul. Gdańskiej. Rozbudowa rozpoczęła się w poprzedniej kadencji i tam należałoby kierować uwagi. Natomiast plac zabaw - lokalizacja w okolicach ul. Witosa i popieram uznanie dla pracowników gminy bo to oni i księża apelowali o oddawanie głosów na ten plac zabaw. Plac zabaw jest i problem też. Jeszcze nie został oddany do eksploatacji, a lokalna "łobuzeria" już go "ćwiczyła". Więcej empatii do tego co wspólne, nie niszczyć i nie straszyć RODO. RODO jedno, a wyc***anie i pokazywanie "łobuzów" to drugie.
on
on 01.09.2019, 11:55
Jak księża będą to ok. A dzieci na placu zabaw czy u nich na kolanach? Co za kraj.
popis
popis 06.09.2019, 20:45
Ty masz urojenia!
ono urojone
ono urojone 06.09.2019, 22:25
co 500+ zaślepia umysł i logiczne myślenie.
Poszukaj i poczytaj sobie artykuł w necie:
"Jako dziecko zgwałcony przez księdza. Sąd biskupi orzekł: był wspólnikiem w grzechu cudzołóstwa".
To jest chore. Czy wszędzie musi być klecha, co jeszcze mają święcić? Takie mają powołanie? Tylko kasa kasa kasa. Ksiądz biznesmen dostał 214 baniek w 4 lata a ludzie umierają bo nie ma kasy na leczenie i badania.
gn
gn 30.08.2019, 12:19
brawo Gniew uznanie dla pracowników gminy

Pozostałe