Modernizacja dworca PKP. Przeprowadzki firm zapowiedzią utrudnień dla podróżnych

  • 07.08.2019, 18:01
  • Wawrzyniec Mocny
Modernizacja dworca PKP. Przeprowadzki firm zapowiedzią utrudnień dla podróżnych W. Mocny W tym miejscu jeszcze parę dni temu była popularna restauracja.

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. W jednym z poprzednich numerów Gazety Tczewskiej pisaliśmy o nadchodzącej inwestycji – przebudowie dworca. Przetarg jest już dawno rozstrzygnięty. Teraz widać już pierwsze oznaki niedogodności związanych z inwestycją. A to zapewne początek...

Jak widać na naszych zdjęciach część firm, które działały na dworcu musiało już zmienić swoje miejsce prowadzenia działalności. Pierwsze, miejmy nadzieję, przenosiny przeprowadziła chętnie odwiedzana przez podróżnych restauracja dworcowa i jeden z dwóch kiosków. Ten drugi już się przeniósł i funkcjonuje obecnie naprzeciwko przystanków autobusowych. Zwłaszcza brak restauracji będzie dotkliwy dla podróżnych, którzy przysłowiowego batona lub wodę będą mogli kupić jedynie w automatach vendingowych.

O innych trudnościach związanych z pracami będziemy informować na bieżąco.

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pasażer
Pasażer 07.08.2019, 20:17
Ciekawe czy ktos jakos zrekompensowal straty przedsiębiorców dworcowych? Pewnie jak zwyle liczy sie tylko wielka inwestycja... Cel uświęca środki?
Lepszy pasażer
Lepszy pasażer 08.08.2019, 08:30
Czyli z powodu małego handlu nie należy tykać remontu? Przedsiębiorcy albo nie dostali nowej umowy, albo dostali kary umowne za zerwanie umowy.

Pozostałe