Święto Kociewia na Jarmarku Dominikańskim Wspólny pochód przedstawicieli Krainy Łagodności

  • 02.08.2019, 21:43
  • Marika Wohlert
Święto Kociewia na Jarmarku Dominikańskim  Wspólny pochód przedstawicieli Krainy Łagodności MW To już drugi Korowód Kociewski, w którym wzięli udział Kociewiacy z powiatów;tczewskiego, świeckiego i starogardzkiego.

Podziel się:

Oceń:

KOCIEWIE/GDAŃSK. 1 sierpnia br. Kociewiacy opanowali Jarmark św. Dominika. Podczas święta ulicami gdańskiej starówki przeszedł barwny korowód, odbyły się Unikaty z Kociewia oraz zaprezentowano wystawę lokalnych twórców. Czy święto z zakończyło się sukcesem? Tego zapewne dowiemy się niebawem wraz z pojawieniem się większej liczby turystów.

 

- Jeszcze chwila i zaczynamy przemarsz – ekscytowały się Kociewianki z pow. świeckiego.

Promocja trwa

Barwny korowód promujący Kociewie, przeszedł ulicami Starego Miasta w Gdańsku. Była to niebywała okazja do promocji regionu, który o ile na Pomorzu jest znany, tak w Polsce już niekoniecznie, a przecież jesteśmy piękną krainą.

(...)

Marika Wohlert

Zdjęcia (92)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe