Zbóje przed biblioteką, ksiądz proboszcz i misiaki w autach [ZOBACZ WIDEO Z PLANU]

  • 25.07.2019, 14:00
  • Wawrzyniec Mocny
Zbóje przed biblioteką, ksiądz proboszcz i misiaki w autach [ZOBACZ WIDEO Z PLANU] fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Podpatrzyliśmy jak wyglądał plan zdjęciowy w Tczewie „Futra z misia” Od paru miesięcy w Tczewie wiele mówi się o powstającym m.in. w naszym mieście filmie „Futro z Misia” czyli komedii gangsterskiej, jak zapowiadają twórcy - w amerykańskim stylu. Ekipa filmowa kręciła zdjęcia m.in. w kościele pw. Św. Krzyża, gdzie Bohdan Łazuka grał księdza oraz w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej, którą przerobiono na... policję. Ekipa nagrywała też zdjęcia w Tczewskich Łąkach. Być może film trafi do kin na początku roku.

Michał Milowicz jeden z producentów, reżyserów i współscenarzysta Futra z Misia zagrał przysłowiowego misiaka. Swoje tczewskie zdjęcia przed tczewską biblioteką, a właściwie policją miała też aktorka - Grażyna Zielińska. Aktorzy i producentka nie zapomnieli o czytelnikach Gazety Tczewskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Wawrzyniec Mocny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mola
Mola 25.07.2019, 19:31
Może i fajnie

Pozostałe