Dla miłośników muzyki. Przed nami UnderGramy - Festiwal Muzyczny

  • 12.07.2019, 11:07 (aktualizacja 12.07.2019, 11:17)
  • Żródło: Gazeta Tczewska
Dla miłośników muzyki. Przed nami  UnderGramy - Festiwal Muzyczny

Podziel się:

Oceń:

Głównym celem Festiwalu jest promocja ciekawych, nieznanych grup z nurtu szeroko pojętej alternatywy (rock, blues, reggae, metal itp.). Zespoły muzyczne mają ponadto szanse zaprezentować się przed profesjonalnym Jury i zaproszoną przez nas gwiazdą. Wszystkie zespoły konkursowe potwierdziły już swój udział. Do wygrania w łącznej puli nagród jest 11 tys. zł. (brutto).

UNDERGRAMY to konkurs przeznaczony dla zespołów amatorskich, nieposiadających kontraktu płytowego.

W piątek 12 lipca br. o godz. 18.00 w Klubie Muzycznym CKiS przy ul. Wyszyńskiego 10, w ramach pierwszej części festiwalu odbędą się przesłuchania konkursowe. Wstęp wolny

Druga część festiwalu UnderGramy

W sobotę w Amfiteatrze im. Grzegorza Ciechowskiego wystąpią gwiazdy ciężkiego grania zespoły Illusion, Hunter i Acid Drinkers. oraz zwycięzcy festiwalu.

UNDERGRAMY ma ukazać, iż w Polsce powstaje wiele ciekawych projektów muzycznych, które z różnych względów nie wypływają do tzw. mainstreamu. Z roku na rok Festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich latach otrzymaliśmy zgłoszenia od ponad 350 zespołów amatorskich z 40 polskich miast oraz z zagranicy!

W celu urozmaicenia i podniesienia rangi UNDERGRAMY, corocznie zapraszamy wybitnych twórców polskiej sceny artystycznej.

13.07.2019

Amfiteatr Miejski

Godz. 18.30

Bilety:

20 zł przedsprzedaż,

30 zł w dniu koncertu

 

Źródło: Gazeta Tczewska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe