Sukcesy tczewskich sportowców. Nagrodzono mistrzynie Polski w piłce plażowej ręcznej i wicemistrzów ogólnopolskiego turnieju LA

  • 18.06.2019, 17:23
  • (tomm)
Sukcesy tczewskich sportowców. Nagrodzono mistrzynie Polski w piłce plażowej ręcznej i wicemistrzów ogólnopolskiego turnieju LA W. Mocny Piłkarki piłki ręcznej plażowej w komplecie z trofeum.

Podziel się:

Oceń:

Podczas poniedziałkowej konferencji w Urzędzie Miejskim (17.06) gościły piłkarki piłki ręcznej plażowej MKS Sambor Tczew, które zdobyły Mistrzostwo Polski. Swoim sukcesem pochwalili się też chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 11, którzy zdobyli drugie miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dziecięcych w 4-boju lekkoatletycznym.

Podczas spotkania obecny był prezydent Mirosław Pobłocki z wiceprezydentami, którzy wręczyli piłkarkom i lekkoatletom prezenty i pogratulowali sukcesów sportowych. Razem z piłkarkami pojawił się trener Robert Karnowski, a z młodymi lekkoatletami trenerka – Katarzyna Karnowska.

 

- Dziewczyny Sambora na co dzień trenują na boisku do piłki plażowej na tczewskiej kanonce, trochę trudniej mamy zimą... – przyznał R. Karnowski. - Na zawodach dziewczyny pokazały charakter. Muszę przyznać, że nie liczyłem na tak dobry wynik. Piłkarki przegrały w finale pierwszego seta, ale potem się podniosły i wygrały.

 

Z kolei Katarzyn Karnowska podkreślała już samo osiągnięcie startu w ogólnopolskich igrzyskach. Chłopcy najpierw musieli przejść eliminacje i wygrać z 20 drużynami zawody wojewódzkie. Na samych finałowych igrzyskach startowało 14 zespołów.

 

- To były dwa dni zmagań lekkoatletycznych w okropnym upale. Były zasłabnięcia zawodników. Jestem pod wrażeniem, że moi zawodnicy wytrwali, osiągając do tego wspaniały wynik – podsumowała.

(tomm)

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe