Po raz pierwszy zagrali w turnieju badmintona (ZDJĘCIA)

  • 18.06.2019, 07:00
  • TCSiR
Po raz pierwszy zagrali w turnieju badmintona (ZDJĘCIA) fot (tt)

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę 16.06.2019 r. odbył się I turniej badmintona, którego organizatorem było Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Turniej rozgrywany był w czterech kategoriach: OPEN kobiet, OPEN mężczyzn, Dziewczęta rocznik 2003-2009 oraz chłopcy 20039-2009. Do zawodów zgłosiło się łącznie 20 zawodników: 10 mężczyzn, 3 kobiety, 2 dziewczynki i 5 chłopców.

W kategorii dzieci ze względu na udział tylko dwóch dziewcząt wszystkich zawodników, bez względu na płeć podzielono na 2 grupy, z których do strefy finałowej wychodziły dwie najlepsze osoby. W przypadku dziewcząt o zwycięstwie decydowało to, która z nich zajmie ostatecznie wyższe miejsce.

W przypadku kategorii OPEN Kobiet i Mężczyzn system rozgrywek był podobny. Wszystkich dorosłych podzielono na 4 grupy ( 3 grupy po 3 osoby i jedna grupa cztero-osobowa). W tym przypadku dwie najlepsze osoby z grupy wychodziły do strefy pucharowej grając „na krzyż”. W przypadku kategorii kobiet rozegrano dodatkowe mecze, które pomogły ustalić kolejność końcową w tej kategorii.

Zawodnicy rozegrali sporo meczy, ale o to właśnie chodziło! I turniej badmintona miał na celu przede wszystkim o promocję nowego obiektu jakim jest rolkowisko posiadające na wyposażeniu możliwość rozstawienia czterech boisk do badmintona wraz niezbędnym sprzętem do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Wyniki Końcowe:

OPEN KOBIET

I miejsce – Załęska Agata

II miejsce – Kowalska Martyna

III miejsce – Trochowska Anna

OPEN Mężczyzn

I miejsce – Pepliński Wiesław

II miejsce – Jagoda Tomasz

III miejsce – Śmiałek Adam

Dziewczęta rocznik 2003-2009

I miejsce – Bednarska Kornelia

II miejsce – Raińska Agnieszka

Chłopcy rocznik 2003-2009

I miejsce – Mazur Aleksander

II miejsce – Mazur Franciszek

III miejsce – Olszar Oskar

Partnerem imprezy było Studio WARIAT – znakowanie odzieży, gadżety reklamowe.

TCSiR

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe