X Turniej Sportowy „ Fair Play” za nami (ZDJECIA, FILM)

  • 17.06.2019, 12:04
  • MW
X Turniej Sportowy „ Fair Play” za nami (ZDJECIA, FILM) fot (tt)

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. To już dziesiąty raz, gdy podopieczni ośrodków pomocy społecznej z naszego i nie tylko powiatu rywalizują w zawodach Turnieju Sportowego „Fair Play” w Tczewie. Nie zabrakło ducha rywalizacji i gwiazd światowych aren sportowych.

Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Środowiskowe Domy Samopomocy MOPS w Tczewie 14 czerwca br. zorganizował 10. Jubileuszowy Turniej Sportowy „ Fair Play”o Puchar Prezesa Fair Play, którego głównym celem jest promocja aktywne stylu życia osób niepełnosprawnych oraz integracja lokalnej społeczności. Areną zmagań sportowców była hala sportowa i boisko szkolne przy Szkole Podstawowej nr 4 w Tczewie. Podczas zawodów oprócz wyczynów sportowych i bicia kolejnych rekordów życiowych nie zabrakło też gwiazd sportu: Sebastiana Wenty, utytułowanego na świecie Strong Mena, Józefa Bejgrowicza, Mistrza Europy w trójboju siłowym, Tomasza Lewandowskiego, Międzynarodowego Mistrza Polski w kulturystyce Ekstremalnej Federacji NABBA 2019 oraz Henryka Meyera, piłkarza, działacza i trenera Klubu Wisła Tczew. Podczas zawodów odbyły się także pokazy zumby, fitnessu, karate, piłki ręcznej, zespołu czirliderek „Art Dance” oraz zespołu hip hop „Fresh”. O oprawę muzyczną zadbał znany z kanału Polo TV – Dj Gesek, do niedawna występujący jeszcze jako Gesek. Podczas turnieju rozdano pamiątkowe medale i dyplomy, które będą przypominały o zawodach i pobitych rekordach.

Pierwsze miejsce w Turnieju zajęła Drużyna Ośrodka Wychowania i Szkolenia OHP, II Miejsce otrzymał Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie a III miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy w Malborku. Puchar Prezesa Fair Play zdobył zespół Środowiskowego Domu Samopomocy z Malborka.

loadingŁaduję odtwarzacz...
MW

Zdjęcia (52)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe