(ZDJĘCIA) Powitanie wiosny w samym sercu starówki! Jedynie niedźwiadek sprawiał trochę kłopotu...

  • 21.03.2019, 16:29
  • Fabryka Sztuk
(ZDJĘCIA) Powitanie wiosny w samym sercu starówki! Jedynie niedźwiadek sprawiał trochę kłopotu... Fabryka Sztuk

Podziel się:

Oceń:

Zgodnie ze słowami piosenki zaśpiewanej przez przedszkolaków z „Jodełki”, na placu Hallera zrobiło się „zielono tu, zielono tam”. Okazją do występów artystycznych było powitanie nowej pory roku, zorganizowane przez Urząd Miejski w Tczewie i Fabrykę Sztuk.

W samym sercu starówki pojawili się: pan bocian oraz kolorowe i roztańczone motylki. Jedynie niedźwiadek sprawiał trochę kłopotu, bo nie chciał uwierzyć, że już pora wybudzić się z zimowego snu. Jednak odrobina miodu przekonała go do opuszczenia legowiska. Po bogatej części artystycznej przygotowanej przez Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne „Jodełka” nastąpiło odsłonięcie figurki wiosny, wzorowanej na tej zdobiącej kamienicę na pl. Hallera 8. Dokonał tego prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w asyście kilku pań wiosen. (...)

Fabryka Sztuk

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe