Nie przegap. Miłość jest wszystkim w jutrzejszym Kinie Kobiet

  • 27.11.2018, 13:10 (aktualizacja 27.11.2018, 15:25)
  • informacja prasowa
Nie przegap. Miłość jest wszystkim w jutrzejszym Kinie Kobiet

Podziel się:

Zapraszamy na najbliższe Kino Kobiet 28 listopada (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) „Miłość jest wszystkim”

Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na specjalny wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was! Przed Wami szereg atrakcji – od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał – seans polskiej komedii, do której zdjęcia powstawały między innymi w Gdańsku!

A już od godz. 17:30 w holu naszego kina na wszystkie Panie czekać będą:
Wkraczająca w gorący okres wigilijnych zamówień Restauracja Kanion, która poczęstuje nas pysznymi słodkościami przygotowanymi we współpracy z...
Tczewskim Bankiem Żywności! Przy stanowisku najbardziej szlachetnego z banków dowiemy się jak nie marnować żywności. Otrzymamy również odpowiedź na pytanie w których miejscach naszego miasta w dniach 30.11-1.12 odbędzie się wielka zbiórka, podczas której przy kasach sklepowych zbierane będą produkty z przeznaczeniem dla najbardziej potrzebujących.
Managerki marki Avon zafundują wszystkim Paniom: Dobór szminki / błyszczyka jako elementu dopełniającego makijaż lub też jedynego elementu makijażu. Prezentację i możliwość przetestowania nowości produktowych Avon polecanych na świąteczne prezenty przez Małgorzatę Rozenek - Majdan i Radosława Majdana. Możliwością zamówienia nieodpłatnych "Babskich wieczorów Mikołajkowych"- wieczoru z produktami Avon, testowaniem, warsztatami makijażu i konkursami dla uczestniczki seansu oraz jej koleżanek. Informacjami na temat rożnych możliwości współpracy z Avon (Ambasadorka produktu, konsultantka, koordynator, Manager).
●  Kwiaciarnia Ławeczka zorganizuje kreatywne warsztaty florystyczne, podczas których będzie można wykonać swoją własną, ozdobną...choinkę! Te umiejętności mogą się nam przydać później w domu, gdy wraz z dziećmi zabierać się będziemy za strojenie domów i mieszkań.

GOŚCIEM WIECZORU będzie uczestniczka tegorocznej edycji The Voice Of Poland, Paula Brzóska! Nasza tczewska duma opowie nam o wrażeniach z udziału w programie oraz zdradzi jak wyglądały kulisy współpracy z wymagającym trenerem, Michałem Szpakiem.

Od godz. 18:45 już na sali kinowej skrócone (ze względu na występ gościa specjalnego) konkursy, podczas których niezmiennie rozdamy blisko 40 nagród! Wśród nich również tradycyjne warunki, podczas których motywem przewodnim będą dziwne czapki i nakrycia głowy. Puśćcie wodze fantazji!

OPIS FILMU

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Bilety w sprzedaży! Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie). ZAPRASZAMY! Helios Tczew, Galeria Kociewska Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie! Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 l ub [email protected]


Do zdobycia podwójne zaproszenie do kina (zakończone)

Podwójne zaproszenie zdobyła Pani Natalia, gratulujemy. Powiadomienie zostało wysłane e-mailem.

informacja prasowa


Pozostałe