(ZDJĘCIA) Z okazji 100-lecia niepodległości w Fabryce Sztuk można było podziwiać Most Tczewski z klocków Cobi

  • 12.11.2018, 13:50 (aktualizacja 12.11.2018, 14:03)
  • red.
(ZDJĘCIA) Z okazji 100-lecia niepodległości w Fabryce Sztuk można było podziwiać Most Tczewski z klocków Cobi (TT)

Podziel się:

Oceń:

Z okazji 11 listopada Fabryk Sztuk udostępniła mieszkańcom wystawę pt. „160 lat Mostu Tczewskiego”, która powstała dzięki współpracy Ruchu Inicjatyw Obywatelskich Tczewa, Starostwa Powiatowego.

Jednak główną atrakcją wydarzenia przygotowanego w siedzibie FS był model najbardziej znanego tczewskiego zabytku, wykonany z klocków Cobi przez Mariusza Sobolewskiego i jego syna, Grzegorza. Miniatura zburzonych w czasie wojny kolosów zachwycała zarówno dzieci jak i  dorosłych, którzy z zazdrością i podziwem przyglądali się dziełu pomysłodawców. Wyeksponowano także modele statków, okrętów, samolotów oraz czołgów, dodatkowo organizatorzy przygotowali kącik dla dzieci, które mogły samodzielnie ułożyć modele z klocków Cobi.

red.

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe