Depilacja laserowa Vectus Gdynia

 • 14.05.2018, 11:08 (aktualizacja 14.05.2018, 11:10)
 • artykuł sponsorowany
Depilacja laserowa Vectus Gdynia

Podziel się:

Depilacja laserowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia na ciele. Depilacja laserem polega na tym, że pod skórę w wnikają promienie lasera, które niszczą włosy wraz z cebulą, oraz korzeniem. To sprawia, że depilacja laserowa staje się tak bardzo efektowna w swoim działaniu.

Ten zabieg idealnie sprawdzi się u osób, które cierpią na przykre dolegliwości z powodu innego rodzaju depilacji. Kobiety często mają podrażnienia okolic bikini po depilacji, jednak depilacja bikini laserem sprawi, że skóra nie podrażni się i nie wysuszy.

Umów się na wizytę i bezpłatną konsultację w sprawie depilacji laserowej w Gdyni:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 607

http://vectusgdynia.pl

Zdaniem kosmetologów:

Kosmetolodzy polecają depilację laserową osobą, które mają problemy ze suchą i podrażnioną skórą, oraz zakażeniami mieszków włosa. Depilacja laserowa nie powoduje takich skutków ubocznych. Według lekarzy depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Jej działanie nie powoduje żadnych powikłań, jakie można spotkać przy innego rodzaju depilacji. Ten zabieg polecają kosmetolodzy, których zdaniem depilacja laserowa jest nie tylko bezpieczna, ale również skuteczna w swoich działaniach. Dzięki temu zabiegowi można raz na zawsze pożegnać się z włoskami na ciele, oraz odczuwalnym dyskomfortem po depilacji ciała.

Nowy gabinet, gdzie będzie można wykonać zabieg depilacji laserowej znajduje się w Gdyni. Można tam będzie skorzystać z zabiegu depilacji laserowej. W tym miejscu będzie wykonywana depilacja laserem Vectus. Pozwala on na wykonanie depilacji bardzo szybko i precyzyjnie. Jego działanie jest widoczne już po pierwszym zabiegu. Skutecznie, lecz bezboleśnie usuwa włoski z cebulką. Jako jedyny może zapewnić nawet trwałą depilację.

Depilacja laserem- przeciwwskazania

 • Do depilacji laserem nie mogą przystępować kobiety w ciąży. Zabieg ten jest odradzany kobietom ciężarnym ze względu na bezpieczeństwo zdrowia matki i dziecka.
 • Z depilacji laserowej nie mogą korzystać osoby chore na raka.
 • Nie zaleca się korzystania z depilacji laserowej komuś, kto cierpi na choroby skóry ze względu na bezpieczeństwo jego zdrowia.
 • Osoby, które muszą spożywać leki, oraz witaminy zawierające w swoim składzie substancje, o działaniu światło-uczulającym, także nie powinny korzystać z tego zabiegu.

Depilacja laserowa - jak przygotować się do zabiegu

Do zabiegu depilacji laserowej należy zacząć przygotowywać się już dwa miesiące przed planowanym zabiegiem.

 • Już dwa miesiące przed zabiegiem nie zaleca się korzystania z innego rodzaju depilacji.
 • Powinno się odstawić leki, oraz witaminy, które w swoim składzie mają substancje światło-uczulające.
 • Powinno się przestać korzystać z produktów o działaniu samoopalacza, oraz nie zaleca się korzystania z solarium przed zabiegiem depilacji laserowej.

Wskazania do depilacji laserowej

 • Zabieg ten jest wskazany dla osób, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się owłosienia na ciele.
 • Depilacja laserowa bikini.
 • Jest wskazana dla osób, które cierpią z powodu podrażnień wywołanych depilacją innego rodzaju.
 • Depilacja laserowa nóg.
 • Zabieg ten jest wskazany dla osób, które po depilacji innego rodzaju, borykają się z zapaleniem mieszka włosa.
 • Depilacja laserowa wąsika.
 • Jest wskazana dla osób, które chcą zmniejszyć ryzyko występowania infekcji.
 • Depilacja laserowa twarzy.

Depilacja laserowa efekty

Jest to jedyny zabieg, którego efekty widać od razu. Depilacja laserowa może zapewnić brak suchości skóry, oraz jej podrażnień. Jest ona całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna w swoim działaniu. Jako jedyna może prowadzić do trwałego usunięcia zbędnych włosów z ciała. Laserowa depilacja sprawia, że wiele osób na zawsze może pożegnać się z wieloma dolegliwościami po innego rodzaju depilacji. Jedynym skutkiem ubocznym przy depilacji laserowej, może być oparzenia skóry, jednak nie zdarzają się one często. Wystarczy po wykonanym zabiegu odpowiednio nawilżyć skórę. Można to zrobić, używając do tego balsamu, lub kremu nawilżającego. Dzięki temu unikniemy jakichkolwiek powikłań po depilacji laserowej.

Depilacja laserowa jako jedyna pozwala na pozbycie się przykrych dolegliwości związanych z pozbywaniem się owłosienia na ciele. Depilacja laserowa twarzy może uskutecznić pozbycie się owłosienia, bez podrażnienia wrażliwej skóry. Tak samo jest w przypadku depilacja laserowa wąsika. Dzięki niej nie podrażniamy najbardziej wrażliwej części ciała. Ten zabieg pozwala nawet na laserowa depilacja bikini, dzięki czemu kobieta na zawsze pozbędzie się włosów z tej części swojego ciała. Inne rodzaje depilacji w tym miejscu mogą powodować liczne podrażnienia, jednak nie depilacja laserem Vectus. Laserowa depilacja nóg sprawia, że nasze nogi mogą być już zawsze gładkie i pozbawione wosków.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe