(ZDJĘCIA) Pracownicy pilnie poszukiwani! Za nami IV Tczewskie Targi Pracy

  • 25.04.2018, 07:33 (aktualizacja 25.04.2018, 07:45)
  • (MW)
(ZDJĘCIA) Pracownicy pilnie poszukiwani! Za nami IV Tczewskie Targi Pracy… (MW)

Podziel się:

Oceń:

Po raz czwarty mieszkańcy powiatu tczewskiego mieli szansę poznać swoich, być może przyszłych, pracodawców. 24 marca br. w Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich odbyły się IV Tczewskie Targi Pracy. Wybór ofert był ogromny, tylko zainteresowanych jakby mniej...

We wtorkowe przedpołudnie tczewianie i nie tylko, zawitali do ZSRiK, aby sprawdzić co nowego dzieje się na lokalnym rynku pracy. Stoiska przyciągały liczbą i różnorodnością ofert. Niemal każdy mógł znaleźć coś dla siebie, wystarczyło podejść, złożyć CV lub wypełnić przygotowaną ankietę. Pracodawcy chętnie odpowiadali na pytania.

- Mamy mało chętnych, którzy faktycznie interesują się pracą – mówił przedstawiciel firmy McDonald`s. – Przychodzą, pytają i nie do końca wiemy czego szukają. Jako firma, oprócz umowy, zapewniamy rozszerzone pakiety socjalne, szkolenia, elastyczne godziny pracy. Jedyną rzeczą jaką wymagamy to chęci do pracy.

W związku z niższym bezrobociem zainteresowanie targami było mniejsze niż w latach ubiegłych. Chętnych do pracy np. w służbach mundurowych takich jak policja czy wojsko, było niewielu, choć byli też tacy, którzy mogliby zacząć już dziś. (...)

(MW)

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 25.04.2018, 07:56
Zapraszamy do ***nki na produkcji! Glowne zadania? Tyraj jak beduin. Wynagrodzenie? 2300 brutto!!! Jakos sie nie dziwie, ze nie ma chetnych do pracy skoro takie zarobki nie wystarczaja nawet na wynajem kawalerki.

Pozostałe