To była miłość od pierwszego wejrzenia! Państwo Brzyccy obchodzili Złote Gody

  • 06.09.2017, 07:49
  • gniew.pl
To była miłość od pierwszego wejrzenia! Państwo Brzyccy obchodzili Złote Gody gniew.pl

Podziel się:

Oceń:

Takiej pogody ducha jaką prezentują Teresa i Edward Brzyccy mógłby im pozazdrościć każdy. Małżonkowie obchodzili 26 sierpnia 50. rocznicę ślubu i z tej okazji otrzymali zaproszenie do gniewskiego magistratu. Tam otrzymali odznaczenia i opowiadali o swojej niezwykłej miłości, której blasku nie przyćmiły te wszystkie lata.

Pan Edward był mieszkańcem Widlic, a w latach 60-tych odbywał służbę wojskową w Elblągu. Pani Teresa mieszkała wówczas w Nowym Dworze Gdańskim, a pracowała nieopodal w Państwowym Gospodarskie Rolnym. Przyszli małżonkowie spotkali się w miejscowości Broniewo na potańcówce i jak sami zgodnie opowiadają, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

– To były czasy kiedy jeszcze pisało się listy, a on pisał wspaniałe listy! Nawet charakter pisma miał piękny. Wszystko co tam opisywał okazało się też prawdą. Przechowuję całą tę korespondencję do dnia dzisiejszego na pamiątkę, i aby pokazać młodszym pokoleniom jak piękna potrafi być miłość - opowiada pani Teresa Brzycka.

Małżonkowie od 1967 r. mieszkają w Gniewie. Najpierw przez dwa lata wynajmowali strych. Jak wspominają, było tam ciasno, ale „własno” i dzięki temu miło. Później przeprowadzili się na nowopowstające osiedla Kopernika, gdzie mieszkają do dziś. Państwo Brzyccy doczekali się trójki dzieci i czworga wnucząt.

gniew.pl

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xltk2020
Xltk2020 02.12.2018, 09:59
http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… http://zeitstationen-mannheim.… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://anenii-noi.md/?***=com… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://bdkambon.kemenag.go.id… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://crew.ymanage.net/?***=… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://muniaguacatan.gob.gt/c… https://nano-step.com/?***=com… http://acrp.in/***.***/compone… http://acrp.in/***.***/compone… http://acrp.in/***.***/compone… http://acrp.in/***.***/compone… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*… http://adrianaafonso.com.br/?*…
http://cleantalkorg2***/
wkvc rkuk

Pozostałe