Rewolucja pożarła własne dziecko. Restauracja zamknięta!

  • 12.10.2016, 07:35 (aktualizacja 02.03.2017, 12:06)
  • Karol Uliczny
Rewolucja pożarła własne dziecko. Restauracja zamknięta!

Podziel się:

Oceń:

Powiedzenie kojarzone z rewolucją francuską jak ulał pasuje do restauracji Mio Angel, którą dwa lata temu na oczach milionów widzów próbowała odmienić Magda Gessler. Wizerunek restauratorki – celebrytki do dziś wita wjeżdżających na ul. Żwirki. A restauracji już nie ma...

Jeszcze w maju br. na fanpage wrzucono nowe menu, a w nim kilka pozycji polecanych przez Gessler: Mio Angel, Mio Diablo oraz MG – wszystkie pizze w cenie 26 zł. Pozostałe tylko nieco tańsze. Nie minęło pół roku, a restauracja zniknęła z krajobrazu Suchostrzyg. Co się stało? Stałym bywalcom zamkniętego lokalu pozostał wyraźny niesmak.

- Na początku pizza była znakomita, zwłaszcza z gruszkami. Coś bardzo nietypowego, a jednak wyjątkowo dobrego – mówi mieszkaniec Suchostrzyg. – W pewnym momencie dało się odczuć pogarszającą się jakość. Nie wiem, może wina kucharza. Pamiętam, że dwukrotnie dostałem pizzę zatopioną w tłuszczu, po której miałem kłopoty żołądkowe. Od tamtej pory już tam nie zachodziłem. (...)

 

 

Karol Uliczny

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marzena
Marzena 29.06.2022, 12:23
Panie z kuchni nie ogarnięte , wszystko psuły a na koniec tylko płakały … nie dziwie się , że to zamknięto ! Oglądając to , aż współczułam właścicielowi !
Михаил
Михаил 25.12.2018, 01:25
Перезвоните мне пожалуйста 8 (499) 322-46-85 Михаил, не обращайте внимания на заставку, дождитесь ответа оператора.
jaga
jaga 12.01.2018, 20:29
chcę powiedzieć jedno: nazwa kretyńska. kiedyś Gessler zmieniła Chatę po zbóju na Pyszną stajenkę. Tez koszmar
Gosciu
Gosciu 13.01.2017, 13:05
Coś krótki ten artykuł, nic z niego nie wynika
nie jesteś bystry
nie jesteś bystry 13.01.2017, 13:34
tczewska to nie tcz, na tej stronie nigdy nie wrzucają całych artykułów, z czegoś muszą żyć. w gazecie jest reszta, o patrz, nawet pod tekstem informuje o tym stopka.
17.10.2016, 12:18
Czy ktos orientuje sie czy pomieszczenie gdzie była mio angel obok Garmazu jest do wynajęcia ?
luke72
luke72 13.10.2016, 18:17
Po rewolucjach pizze były całkiem smaczne, co z tego jeśli właścicielom i obsłudze nie zależało na klientach. Takiej totalnej ignorancji w stosunku do klientów i braku profesjonalizmu jeszcze nie spotkałem. Nikt nie raczy podejść (włącznie z właścicielem) i poinformować, że nastąpiła zmiana na samoobsługę i należy zamawiać przy barze. Nikomu źle nie życzyłem, ale po wyjściu nieobsłużonym wiosną tego roku miałem przeczucie graniczące z pewnością, że lokal długo nie pociągnie.
17.10.2016, 12:02
Lokal nadal jest
12.10.2016, 22:23
W Tczewie cokolwiek trudno utrzymać, dużo biedoty, bezrobotnych, i jednocześnie sporo jadłodajni...
12.10.2016, 19:56
Każda Knajpa była po woli zamykana a zaczęło się od Piwnicy Millenium , potem Starogard wtedy Gruby Miś chodź tam jedzenie było naprawdę super od obiadów po pizzę po pyszne kawy tylko jakoś zupy były nie dobre . Obsługa miła i ceny super .. domowa atmosfera i też pewnego dnia zostałem rozczarowa u bo trafiłem na zamknięte drzwi. Ostatnia knajpa została na suchostrzygach me i ta " tratwa" zawiodła . Może pazerność właścicieli doprowadZił do tego bo ceny to co rusz były podnoszone . Nawet po rewolucji były ceny podnoszone . Szkoda od lat jadalismy z rodziną w tych knajpach .
Kama
Kama 12.10.2016, 13:00
Byłam tam kilka razy, jednak im więcej czasu było po rewolucji tym jedzenie było gorsza. Ostatnio zaszłam tam w sierpniu, to restauracja raczej zaczynała przypominać sklep.
12.10.2016, 12:53
szkoda - w Tczewie dobrych knajp jak na lekarstwo
xxx
xxx 12.10.2016, 11:27
Dokladnie na początku po rewolucji byla dobra. A po niedlugim czasie totalnie beznadziejna
Obiady tez bez smaku.
Jak sie nie potrafi gotowac to restauracja zniknela i tyle.
12.10.2016, 08:59
To chyba nie pierwsza restauracja tego pana która zniknęła z niewyjaśnionych okolicznościach?
12.10.2016, 08:07
Było wiadome że bedzie klapa ! Jaki pan taki kram !!!!
seba
seba 12.10.2016, 08:41
dokładnie zgadzam się

Pozostałe