FERIE ZIMOWE Z FABRYKĄ SZTUK

start 14.01.2020 08:00

Fabryka Sztuk

koniec 24.01.2020 08:00

Lokalizacja: Tczew, 30 Stycznia 4

Fabryka Sztuk zaprasza w okresie ferii zimowych:

Wtorki i czwartki o godz. 14.00 na zajęcia dla dzieci „Zima z koci koci… Kociewiakiem”:

14.01 – w programie: malowanie na szklanych butelkach, zimowe kalambury, zabawa ruchowa w sople i śnieżki,

16.01 – warsztaty koralikowe,

21.01 – w programie: zimowa krzyżówka i zdobienie ramki do zdjęć,

23.01 – warsztaty koralikowe.

Dzieci wraz z opiekunami mogą wziąć udział w zajęciach, które organizujemy dla zimowisk szkolnych. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58 530 44 81.

Wystawa „Boże Narodzenie w polskiej tradycji” ul. Podmurna 15 - opowieść o tradycjach związanych z tym przepięknym okresem świątecznym, symbolice potraw na wigilijnym stole, kolędnikach i prezentach, a także o tym, co wolno było, a czego nie można było czynić w okresie świątecznym.

Od 24.01 – wystawa „Historia pieniądza” ul. 30 Stycznia 4 – Czy ziarna kakaowca mogły być walutą? Jak wyglądała największa europejska moneta, a jak pierwszy polski banknot? Gdzie używano kamiennych „monet” ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z historią środków płatniczych znajdziemy na wystawie. Zapraszamy w fascynującą podróż śladem historii handlu i „pieniądza”. Prześledzimy drogę od wymiany handlowej „towar za towar” aż do współczesnej karty płatniczej.

Wstęp wolny!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.