sobota, 11 kwietnia 2026 01:25
Reklama

Paula oczarowała jury MBTM!

Paula Brzóska, 16-latka z Tczewa oczarowała jurorów popularnego muzycznego show „Must be the music”. Tczewiankę mogliśmy oglądać w programie wyemitowanym w niedzielny wieczór (26.10). 
Paula oczarowała jury MBTM!

16-latka (uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie) wykonała utwór „Say something” z repertuaru A Great Big World & Ch. Aguilery. Interpretacja Pauli początkowo została oceniona na trzy zielone gwiazdki.

- Uwielbiam taką barwę głosu, którą masz, ale uważam, że nie jesteś gotowa aby walczyć – oceniła Elżbieta Zapendowska, która jako jedyna była na „nie”. Po chwili jednak zmieniła zdanie, pod wpływem Piotra Roguckiego, który z jednej strony podkreślał wyjątkowe możliwości wokalne tczewianki, z drugiej przekonywał, że wyeliminowanie nieczystości w śpiewie to kwestia treningów.  

- W twoim wieku dziewczynki lubią się popisywać, czego to nie zaśpiewają. Ty zaśpiewałaś to bardzo prościutko – komentował występ Adam Sztaba.

- Piękna, można na ciebie patrzeć bez końca - dodała Kora. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

26.10.2014 22:48
Paula już nie chodzi do Gimnazjum. Buaaahhahaa

27.10.2014 18:50
To w której gimbazie jest?

Reklama
Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!  "Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand-uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce."Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 15 lat z obecnością rodzina/opiekuna.Osoby poniżej 15 roku życia nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy.Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.  Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up16 kwietnia 2026 godz. 19.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 98 zł + opłata serwisowa dostępne TYLKO na kupbilecik.plData rozpoczęcia wydarzenia: 16.04.2026 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 16.04.2026 21:00
Reklama
Reklama