poniedziałek, 2 lutego 2026 15:02
Reklama
Reklama

Rozdajemy zaproszenia na koncert Katarzyny Pakosińskiej i zespołu Leszcze!

Jutro, 6 września o godzinie 17:00, Tczew stanie się muzyczną stolicą szalonego dancingu. Wszystko za sprawą jednej czarującej kobiety i sześciu muzycznie uzdolnionych mężczyzn. To oni sprawiają, że polska muzyka rozrywkowa, nabiera rozpędu i staje się niebywałym widowiskiem muzyczno-kabaretowym. Daj się zaprosić na wspólną zabawę do Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie z Kasią Pakosińską i zespołem Leszcze!
Rozdajemy zaproszenia na koncert Katarzyny Pakosińskiej i zespołu Leszcze!

Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń. Otrzyma je pięć pierwszych osób, które wyślą maila z tematem „Koncert” na adres [email protected]. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową.

Ona – piękna, zdolna, zabawna, urzekająca głosem. Oni – pełni energii, utalentowani, niebywale muzyczni z charyzmatycznym brzmieniem. Razem tworzą formację, która zmienia oblicze polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wykonania to tradycyjne polskie piosenki w zupełnie nowych aranżacjach – „Nasze koncerty to pewnego rodzaju widowisko łączące w dość oryginalny sposób skecze, monologi, zabawne scenki i piosenki kabaretowe, liryczne, a czasem lekko erotyczne” – mówi Kasia Pakosińska, artystka kabaretowa i wokalistka zespołu Leszcze.

Doświadczenie sceniczne Kasi i zespołu powoduje, że ich występy przyciągają rzesze publiczności, a muzyka trafia do każdego uczestnika zabawy. Teksty piosenek są dobierane bardzo skrupulatnie. Piecze nad słowem sprawuje sama Kasia, to ona wybiera utwory, a piosenki często są grane na jej zamówienie. Tak było w przypadku drugiego singla zespołu  „Roześmiana”, który okazał się trafnym wyborem. Piosenka spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a publiczność na koncertach prosiła o bis. Czy tak też stanie się w Tczewie? Przekonajcie się sami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama