Służby otrzymały informację o wypadku o godz. 3.15.
- Na miejscu jest siedem zastępów straży pożarnej, w tym dwa z Gdańska – informuje mł. kpt. Zbigniew Rzepka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. – Aby usunąć ciężarówkę z rowu musieliśmy ściągnąć z Gdańska 50-tonowy żuraw ratowniczy. Tir został już wyciągnięty, na miejscu jest też właściciel ładunku, który go zabierze. Musieliśmy też wypompować sporą ilość paliwa.
Droga krajowa nr 91 w tym miejscu będzie jeszcze zablokowana przez około pół godziny. Policjanci wyznaczyli objazdy – samochody ciężarowe powinny kierować się drogą nr 22 do węzła A1 w Swarożynie, z kolei samochody osobowe mogą skorzystać z objazdu przez Narkowy i Subkowy.
Tir wbił się w skarpę. Krajowa „jedynka” pod Czarlinem zablokowana
CZARLIN. Tuż po godz. 3.00 nad ranem doszło dzisiaj do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 91 w Czarlinie (gm. Tczew). Z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód ciężarowy z naczepą zjechał z drogi i uderzył w skarpę. Kierowca z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala w Tczewie.
- 15.09.2011 09:28 (aktualizacja 18.08.2023 11:06)

Reklama












Napisz komentarz
Komentarze