Hasło „Turystyka mnie dotyka” wg LOT Kociewie, to aktywność i rekreacja w naszym regionie. Z pomysłów i inicjatyw LOT Kociewie dotyczących rozwoju turystyki rekreacyjnej po raz kolejny skorzystają Kociewiacy.
- Dołącz do drużyny – wspólnie rozruszajmy Kociewiaków! – zachęcają pracownicy LOT. - Dzięki LOT Kociewie i wraz z nią będziecie mogli aktywnie spędzić czas w sobotę i niedzielę. Zrelaksujcie się będąc kołysanymi nurtem Verissy.
LOT Kociewie daje znak do wodowania kajaków już 11 i 12 lipca! W oba dni impreza odbędzie się w formie wahadła kajakowego pomiędzy mostem kolejowym (tzw. dreimost) a Parkiem Miejskim w Starogardzie Gdańskim. W sobotę spływ odbędzie się w godz. od 11.00 do 18.00, a w niedzielę od 13.00 do 16.00. Bazą imprezy, miejscem zapisów i startów uczestników będzie stanica harcerska. Po zapisach osoby wyjeżdżają wraz z kajakami na miejsce wodowania i… płyną! Dystans do pokonania to około 4,5 km. Czas… dowolny! Pewnikiem około 1 godziny.
- Czekamy na aktywnych Kociewiaków bez względu na pogodę! – informuje LOT Kociewie. - Udział jest bezpłatny. Popłynąć może każdy, lecz niepełnoletni muszą być pod opieką osoby dorosłej. Zapraszamy do wypoczynku na Kociewiu! Zapraszamy do odpoczynku na naszej Wierzycy!
Gdzie szukać LOT-u
Wszystkich szczegółowych informacji udziela oraz wiele materiałów informacyjno-reklamowych przekaże organizator: Lokalna Organizacja Turystyczna Kociewie, Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej, ul. 30 Stycznia 4, 83-110 Tczew, tel./fax 058 531 37 41
[email protected], GG 2115585.
Reklama
Spływ nurtem starogardzkiej Wierzycy
KOCIEWIE. Lokalna Organizacja Turystyczna Kociewie zachęca do wzięcia udziału w spływie kajakowym Wierzycą. Termin: najbliższy weekend (11-12 lipca), miejsce: Starogard Gd.
- 09.07.2009 00:00 (aktualizacja 18.08.2023 11:06)

Reklama






![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.tczewska.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235835.png)


Napisz komentarz
Komentarze