wtorek, 27 stycznia 2026 13:19
Reklama
Reklama

Podopieczni DPS w Damaszce odwiedzili policjantów Życzenia i podziękowania za ofiarną służbę

Tczewska jednostka Policji miała niezwykłe odwiedziny. Mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Damaszce przyszli z okazji zbliżającego się Święta Policji podziękować policjantom za ich poświęcenie i trudną służbę. To była serdeczna i słodka niespodzianka!
Podopieczni DPS w Damaszce odwiedzili policjantów  Życzenia i podziękowania za ofiarną służbę

Autor: KPP Tczew

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie działo się coś wyjątkowego. Mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Damaszce mieli świetny pomysł – złożyć policjantom życzenia z okazji zbliżającego się Święta Policji oraz podziękowania za ich trudną, odpowiedzialną i pełną poświęcenia służbę.

Było to bardzo wzruszające spotkanie, pełne serdeczności i uśmiechów. Nasi goście przynieśli upominek, słodkie ciasto, które zostało upieczone przez mieszkańców DPS-u. I co najważniejsze, ciasto było udekorowane ręcznie zrobionymi drewnianymi figurkami policjantów. To była miła niespodzianka, która podkreśliła, że nasza praca jest doceniana i cieszy serca ludzi. Takie chwile pokazują, że wspólnie możemy budować pozytywne relacje w społeczności. Dzięki takim gestom nasza praca nabiera jeszcze większego sensu i daje nam siłę do dalszego działania.

Dziękujemy mieszkańcom i pracownikom DPS-u za wizytę, ciepłe słowa i pyszne ciasto. Nasza komenda jest zawsze otwarta na takie wizyty i zawsze gotowa, by służyć i pomagać naszej społeczności.


KPP Tczew


 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama