poniedziałek, 2 lutego 2026 03:29
Reklama
Reklama

Starszy ze ściganych ukrywał się ok. roku... Poszukiwani trafili do więzienia

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, w miniony piątek zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 47 i 25 lat poszukiwanych na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Starszy z nich ukrywał się przez rok przed organami ścigania.
Starszy ze ściganych ukrywał się ok. roku...  Poszukiwani trafili do więzienia

Autor: KPP Tczew

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, podczas pracy nad zatrzymaniem osób poszukiwanych ustalili miejsce pobytu 25-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, który poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tczewie, za pobicie. Mężczyzna kolejne 5,5 miesiąca spędzi za kratami. Odpowiedzialności karnej nie uniknie również 47-latek poszukiwany przez tczewski sąd listem gończym za rozboje i groźby karalne. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak ukrywał się przed organami ścigania przez rok. Działalność policjantów nie ogranicza się jedynie do działalności na terenie powiatu tczewskiego, 47-latka zatrzymali kryminalni w jednej z miejscowości powiatu konińskiego w województwie wielkopolskim. Dzięki skutecznej pracy funkcjonariuszy mężczyzna trafił do więzienia na następne 9 miesięcy.


 

KPP Tczew


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama