piątek, 13 marca 2026 22:52
Reklama

40-latek groził sąsiadowi PISTOLETEM, ale...

We wtorek, 8 listopada pelplińscy policjanci przedstawili zarzut gróźb karalnych 40-letniemu mieszkańcowi powiatu, który groził pistoletem swojemu sąsiadowi.
40-latek groził sąsiadowi PISTOLETEM, ale...

Autor: KPP Tczew

8 listopada br. policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie przyjęli zawiadomienie od mieszkańca powiatu tczewskiego o tym, że 7 listopada sąsiad groził mu pistoletem. Funkcjonariusze, pracując nad sprawą, pojechali pod podany przez zgłaszającego adres. Na miejscu mundurowi zastali 40-letniego mężczyznę oraz znaleźli metalową broń, która okazała się pistoletem na gumowe kulki. Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu i przywieźli go do jednostki Policji. 

We wtorek policjanci ogłosili 40-latkowi zarzut gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama