wtorek, 27 stycznia 2026 21:11
Reklama
Reklama

Zmagania w rozgrywkach futsalu 2021/2022 wznowione!

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie serdecznie zaprasza do udziału w Liga Futsalu Powiatu Tczewskiego 2021/2022. Spotkania LFPT rozgrywane będą ponownie w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10.
Zmagania w rozgrywkach futsalu 2021/2022 wznowione!

Autor: PCS w Tczewie

Spotkanie organizacyjne dotyczące LFPT odbędzie się 29.10.2021 o godz. 17.00 w siedzibie PCS w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10.

Pierwsza kolejka planowana jest na 6/7.11.2021 początek godzina 17.00. System gier oraz kolejność spotkań uzależniona jest od ilości zgłoszonych drużyn.

 

Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać pisząc na adres [email protected] [email protected] lub dzwoniąc 515-275-668, 502-454-754.

 

(red.)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama