Funkcjonariuszom udało się ustalić sprawcę wykroczenia , którego ukarano mandatem karnym i zobowiązano do uprzątnięcia terenu. .Mundurowi przypominają, że za zaśmiecanie miejsc publicznych oraz usuwanie odpadów z terenu swojej nieruchomości w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami grozi grzywna w wysokości do pięciu tysięcy zł.
Reklama
Dzikie wysypisko śmieci – sprawca ukarany
Strażnicy miejscy zostali poinformowani przez mieszkańca o nielegalnym wysypisku . Porzucone śmieci zalegały na ulicy Za Portem. Po zlokalizowaniu sterty odpadów, funkcjonariusze stwierdzili, że są wśród nich m.in. opony , worki ze śmieciami oraz plastikowe butelki po płynach eksploatacyjnych (mogące stanowić zagrożenie dla środowiska naturalnego).
- 23.04.2021 11:00
- Źródło: Straż Miejska Tczew

Reklama






![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.tczewska.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235835.png)


Napisz komentarz
Komentarze