12 kwietnia br. po godzinie 19 policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zajmowali się poszukiwaniem 28-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, zdobyli informację, o tym, że poszukiwany przez nich mężczyzna obecnie znajduje w jednym z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze, sprawdzając tę informację, zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mieszkaniec powiatu tczewskiego był ścigany listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Za popełnione przestępstwo rozboju sąd skazał mężczyznę na karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna dodatkowo był poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu.
Zatrzymany przez policjantów 28-latek został doprowadzony do miejscowej komendy. 13 kwietnia funkcjonariusze przewieźli go do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.







![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.tczewska.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235835.png)


Napisz komentarz
Komentarze