Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie 7 stycznia br. ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się osoba, która ma związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację. Podczas przeszukania mieszkania, w którym był 24-letni mężczyzna, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Dodatkowo śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że 24-letni mężczyzna sprzedawał te środki odurzające innym osobom. Mundurowi zabezpieczone środki przekazali do dalszych badań, a zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu.
W miniony piątek funkcjonariusze doprowadzili 24-latka do tczewskiej prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Teraz dalszym jego losem zajmie się sąd.
Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.







![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.tczewska.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235835.png)


Napisz komentarz
Komentarze